Legal Studies (686 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.00 | 48.00 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 | 41.00 | 40.00 |
50 (25 total)
- Ayobi, Aeeman (Nossal High School)
- Bordos, Patricia (Nossal High School)
- Brownlow, Ryan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Clarke, Elizabeth (Bayside Christian College)
- Colantuono, Rosalie (Loreto Mandeville Hall)
- Dalton, Abbey (Glen Waverley Secondary College)
- De Rosso, Lena (Christian College Institute of Senior Education)
- Duffield, Verity (Swan Hill College)
- Dunn, Bridgette (St Michael's Grammar School)
- Eardley, Thomas (Carey Baptist Grammar School)
- Freeman, Olivia (Lauriston Girls School)
- Gupta, Siddharth (Trinity Grammar School)
- Ieong, Sharon (Balwyn High School)
- Johnson, Claire (Methodist Ladies College)
- Jones, Stephanie (Wesley College)
- Joyce, Hannah (Presbyterian Ladies' College)
- Lilley, Timothy (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Longstaff, Charley (Melbourne Girls' College)
- Loo, Travis (Caulfield Grammar School)
- Nair, Pooja (Buckley Park College)
- Papadopulos, James (St Kevin's College Toorak)
- Standfield, Rebecca (Mentone Girls' Secondary College)
- Stonier-Watson, Jordan (Melbourne Grammar School)
- Tran, Anthony (St Kevin's College Toorak)
- Wotherspoon, Anna (Fintona Girls School)
49 (9 total)
- Bergin, Miles (Xavier College)
- Daley, Jessica (Mount St Joseph Girls' College)
- Edwards, Lydia (Daylesford Secondary College)
- Gibson, Alexandra (Haileybury Girls College)
- Hodder, Samuel (Melbourne High School)
- Lewis, Grace (Genazzano F.C.J. College)
- Petrucev, Natalia (Caulfield Grammar School)
- Richardson, Elsie (Brentwood Secondary College)
- Williamson, Paige (Koo Wee Rup Secondary College)
48 (16 total)
- Adams, Alice (Ruyton Girls' School)
- Barandiwattage, Nipuni (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Borland, Thomas (Melbourne High School)
- Cai, Yao (Haileybury College)
- Cookson, Joanna (Ruyton Girls' School)
- Griffin, Romy (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Harris, Georgia (Echuca College)
- Howell, Sophie (Siena College)
- Kaur, Simran (Gilson College)
- Le, Michelle (Santa Maria College)
- Porczak, Lara (Glenroy Secondary College)
- Ross, William (University High School)
- Samuni, Dafni (Mckinnon Secondary College)
- Sizer, Laura (Goulburn Valley Grammar School)
- Spencer, Joel (Balwyn High School)
- White, Chloe (St Margarets School)
47 (27 total)
- Amarasekera, Lankaji (Melbourne High School)
- Aristidou, Armon (Brentwood Secondary College)
- Baron, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Butterworth, Liam (Trinity College Colac)
- Chan, Olivia (Siena College)
- Chow, Karen (Suzanne Cory High School)
- Clements, James (Scotch College)
- Corbett, Cooper (Rosebud Secondary College)
- Coutlemanis, Lauren (Nossal High School)
- Dao, Emily (Nossal High School)
- Fernando, Hirudini (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Flanagan, Simeon (The Geelong College)
- Frost, Elana (Mullauna College)
- Goette, Lucas (Fitzroy High School)
- Henkes-Younger, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Hooker, Reece (Melbourne High School)
- Hotker, Leah (Girton Grammar School Ltd)
- Irvine, Jessica (Koonung Secondary College)
- King, Xiao Lin (Canterbury Girls Secondary College)
- Rappel, Tia (Canterbury Girls Secondary College)
- Ross, Karina (Huntingtower School)
- Seevanayagam, Myoori (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Smith, Maddison (Billanook College Ltd)
- Stubbs, Chloe (Salesian College Sunbury)
- Tannourji, Andrea (Doncaster Secondary College)
- Thorbecke, Elise (Melbourne Girls' College)
- Woodlock, Holly (Haileybury Girls College)
46 (34 total)
- Abrehart, Jack (Kardinia International College)
- Anderson, Matthew (Camberwell Grammar School)
- Barry, Jessica (Mill Park Secondary College)
- Bodera, Celine (Mercy College)
- Butler, Molly (Mater Christi College)
- Chew, Deborah (Coburg Senior High School)
- Conlan, Emma (Mentone Girls' Grammar School)
- Darmanin, Nancy (Melbourne Girls' College)
- Dushyanthan, Arushan (Melbourne High School)
- Ferris, Emma (Lauriston Girls School)
- Fox, Grace (Ruyton Girls' School)
- Hall, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Kelly, Jayne (St Margarets School)
- Kent, Ashleigh (Damascus College)
- Kiven, Tara (Mount Scopus Memorial College)
- Macri, Meg (Korumburra Secondary College)
- Magee, Clare (Loreto Mandeville Hall)
- Mc Donald, Aoife (St Columba's College)
- Nixon, Joel (Salesian College)
- O'Farrell, Thomas (Camberwell Grammar School)
- O'Shannassy, Dee Dee (Loreto Mandeville Hall)
- Roberts, Fraser (The Peninsula School)
- Salt, Morgan (Geelong Grammar School)
- Sawyer, Ashleigh (Bacchus Marsh Grammar)
- Soo, Ai Lin (Brentwood Secondary College)
- Steele, Georgia (East Doncaster Secondary College)
- Stickley, Laeteisha (St Margarets School)
- Van Diepen, Bridgette (Nossal High School)
- Veljkovic, William (Xavier College)
- Wain, Andrew (Catholic College Wodonga)
- Ward, Alexandra (Ivanhoe Grammar School)
- Weeks, Gemma (Glenvale School)
- Yong, Evangeline (Macrobertson Girls High School)
- Young, Nicholas (Brauer College)
45 (47 total)
- Allisey, Claire (Emerald Secondary College)
- Anderson, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Arturi, Matthew (Marcellin College)
- Brooks, Alexandra (Ringwood Secondary College)
- Butler, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Carmichael, Jai (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Carney, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Cavoli, Stephanie (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Cheong, Jeanne (Macrobertson Girls High School)
- Chong, Nicole (Werribee Secondary College)
- Coutts, Bridget (Salesian College Sunbury)
- Donaldson, Kate (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Eastmure, Alexandra (Ave Maria College)
- Ewing, Hannah (Avila College)
- Frost, Matthew (Mckinnon Secondary College)
- Garcia, Raffiela (Haileybury Girls College)
- Heretakis, Theodore (Alphington Grammar School)
- Hollis, Sean (St Bede's College)
- Jessel, Simran (Emmanuel College (Altona North))
- Ji, Lynette (Presbyterian Ladies' College)
- Kelly, Jason (Mckinnon Secondary College)
- Le, Dai-An (Nossal High School)
- Mach, Catriona (Macleod College)
- Mcbride, Marnie (Shelford Girls' Grammar)
- Mcintosh, Georgia (Ringwood Secondary College)
- Miller-Randle, Jake (The Peninsula School)
- Moir, Alanah (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Nguyen, Hoang My (Killester College)
- O'Brien, Rachel (St Columba's College)
- O'Sullivan, Conor (Xavier College)
- Pavlovic, Isabella (Ringwood Secondary College)
- Pietrobuono, Daniel (Epping Secondary College)
- Pilcer, Akiva (Mount Scopus Memorial College)
- Rich, Corey (Haileybury College)
- Rich, Freya (Presbyterian Ladies' College)
- Rosenthal, Theodore (Melbourne Grammar School)
- Ruiz, Christopher (Lakeview Senior College)
- Scott, Sonny (Geelong Grammar School)
- Shaul, Noa (Bentleigh Secondary College)
- Smithe, Joshua (Mckinnon Secondary College)
- Solopotias, Athanasios (Box Hill High School)
- Tavlian, Sarah (Balwyn High School)
- Thornhill, Tia (Roxburgh College)
- Toner, Paige (Sunbury Downs Secondary College)
- Trytell, Rebecca (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Viero, Isabella (Carey Baptist Grammar School)
- Webb, Andrew (St Kevin's College Toorak)
44 (62 total)
- Baker, Hope (Western Heights Secondary College)
- Balharrie, Kate (Ballarat Clarendon College)
- Barbanera, Jessica (Santa Maria College)
- Broome, Francesca (Loreto Mandeville Hall)
- Carter, Megan (Sacre Coeur)
- Cooke, Ellie (Star of The Sea College)
- Cousins, Nicholas (Carey Baptist Grammar School)
- Dark, Alison (Mount Lilydale Mercy College)
- Dawborn, Amelia (Presbyterian Ladies' College)
- De Santis, Mia (The Peninsula School)
- Diaz, Alexander (Ballarat Clarendon College)
- Douglas, Alexander (Brighton Grammar School)
- Eliades, Andrew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Elliott, Stephanie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Frawley, Charlotte (Sacre Coeur)
- Freeman, Madisyn (Eltham College)
- Gerraty, Joshua (Koonung Secondary College)
- Gibson, Jackson (Camberwell High School)
- Gordon, Scott (Brighton Secondary College)
- Griek, Lachlan (Trinity Grammar School)
- Grimm, Hannah (Huntingtower School)
- Harding, Isabelle (Carey Baptist Grammar School)
- Hatfield, Amy (Luther College)
- Hindhaugh, Phoebe (Shelford Girls' Grammar)
- Hughes, Monica (Ave Maria College)
- Hull, Kathryn (Caulfield Grammar School)
- Kenny, Sam (St Bede's College)
- Knape, Alyse (Eltham High School)
- Kusia, Nadia (Mount Scopus Memorial College)
- Le, John (Lakeview Senior College)
- Li, Steven (Glen Waverley Secondary College)
- Massouras, Liana (Haileybury Girls College)
- Mccubbery, Erin (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Mcleod, Kael (Mount Waverley Secondary College)
- Morison, Samantha (Santa Maria College)
- Mozafari, Bita (Glen Waverley Secondary College)
- Nan Tie, Azita (Huntingtower School)
- Napitupulu, Grant (Salesian College)
- Ng, Sophie Agatha (Presbyterian Ladies' College)
- Nguyen, Mai (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Owen, Sally (Luther College)
- Palachanda, Neeharika (Balwyn High School)
- Palmar, Inessa (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Pasharis, Alexandra (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Pattas, Georgina (Methodist Ladies College)
- Patterson, Hannah (Goulburn Valley Grammar School)
- Phillips, Jessica (Melbourne Girls' College)
- Pisasale, Mary (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Rajasinghe, Ovindu (Caulfield Grammar School)
- Rohit, Nilesh (Koonung Secondary College)
- Rosengarten, Tobi (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Serry, Jacob (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Stathos, Taylor (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Stewart, Amber (Loreto Mandeville Hall)
- Sundarjee, Sonia (Balwyn High School)
- Tong, Jessica (Box Hill High School)
- Tran, Tu (Melbourne High School)
- Trinh, Jennifer (Overnewton Anglican Community College)
- Tykocinski, Anneke (Shelford Girls' Grammar)
- Vasiliou, Natasha (Nazareth College)
- Watt, Samantha (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Zhao, Sylvia (Brentwood Secondary College)
43 (82 total)
- Arlt, Brady (Brighton Secondary College)
- Atme, Jessica (Donvale Christian College)
- Beeton, Dale (Goulburn Valley Grammar School)
- Bonacci, Francesco (St Kevin's College Toorak)
- Bradley, Richard (Salesian College)
- Broadhurst, Melissa (Balwyn High School)
- Charan, Melvyn (St Monica's College)
- Clark, Benjamin (Marcellin College)
- Cox, Rosaleen (Catholic College Wodonga)
- Crehan, Alexandra (Santa Maria College)
- Daquino, Olivia (St Columba's College)
- Doherty, Tess (Loreto Mandeville Hall)
- Earl, Carleigh (Overnewton Anglican Community College)
- Ferdinands, Jessica (St Margarets School)
- Ferlazzo, Laura (Buckley Park College)
- Flory, Nyrobi (Mullauna College)
- Forsyth, Blake (Mount Lilydale Mercy College)
- Fortunato, Erika (St Monica's College)
- Foster, Jessica (Antonine College)
- Franes, Evelyn (Mater Christi College)
- Frizza, Leila (Catholic Ladies College)
- Fulop, Justin (Mount Scopus Memorial College)
- Gianasmidis, Rosini (Brentwood Secondary College)
- Giannopoulos, Nikki (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Godewatte, Angela (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Greene, Angelique (Melbourne Girls' College)
- Grozdanovski, Lucas (Kambrya College)
- Harvey, Bridget (Haileybury Girls College)
- Haynes, Jordan (Carey Baptist Grammar School)
- Hill, Lachlan (Wanganui Park Secondary College)
- Hocking, Keira (Strathmore Secondary College)
- Horman, Lydia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Huang, Alex (Brentwood Secondary College)
- Hutchins, Mikayla (John Paul College)
- Jewell, Joshua (The Peninsula School)
- Jiang, Alice (Macrobertson Girls High School)
- Kaygisiz, Tanya (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Keogh, Taylah (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Khanna, Shiv (Camberwell Grammar School)
- Kotalawala, Dulmini (Nossal High School)
- Koufidis, Mariah (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kurniawan, Pauline (Catholic Regional College Sydenham)
- Lancaster, Rennae (Wanganui Park Secondary College)
- Larson, Olivia (Goulburn Valley Grammar School)
- Lee, Naomi (Huntingtower School)
- Malamas, Stephanie (Oakleigh Grammar)
- Mani, Kate (Genazzano F.C.J. College)
- Manousos, Peter (Doncaster Secondary College)
- Marett, Oliver (Trinity Grammar School)
- Marsh, Tate (Lavalla Catholic College)
- Mcguire, Matilda (Lauriston Girls School)
- Mchenry, Christopher (Haileybury College)
- Micalizzi, Olivia (Our Lady of Mercy College)
- Morison, Benjamin (Mount Lilydale Mercy College)
- Mundos, Lisa (Avila College)
- Ngau, Vivienne (Melbourne Girls' College)
- Panagiotopoulos, Despina (Methodist Ladies College)
- Pankhurst, Monique (Goulburn Valley Grammar School)
- Park, Courtney (Braemar College)
- Paynting, Sarah (Bendigo Senior Secondary College)
- Ponnuthurai, Devaki (Camberwell High School)
- Price, Caitlin (Wesley College)
- Raffaele, Dylan (Emmanuel College (Altona North))
- Rickard, Abby (Galen College)
- Riegler, Isabella (St Michael's Grammar School)
- Rowlinson, Jack (John Paul College)
- Samsa, William (St Monica's College)
- Steele, Sophie (Firbank Grammar School)
- Stoikos, Natasha (Mill Park Secondary College)
- Tepe, Laura (Donvale Christian College)
- Thompson, Theophilos (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tozer, Amy (Flinders Christian Community College)
- Tran, Diep Phuong (Suzanne Cory High School)
- Vayenas, Katherine (Canterbury Girls Secondary College)
- Ventura, Julia (Siena College)
- Vines, Abbey (Carey Baptist Grammar School)
- Voss, Nicola (Canterbury Girls Secondary College)
- Walsh, Lilly (Gippsland Grammar - Senior)
- Walsh, Linus (St Michael's Grammar School)
- Watt, Samara (Strathmore Secondary College)
- White, Georgina (Catholic Ladies College)
- Yang, Victor (Balwyn High School)
42 (96 total)
- Akritidis, Evangeline (Oakleigh Grammar)
- Aksoyoglu, Cisen (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Anderson, Grace (Firbank Grammar School)
- Andrinopoulos, Annabelle (Oakleigh Grammar)
- Andritsos, Steven (Caulfield Grammar School)
- Antoniadis, Joakim (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Basile, Melissa (St Mary Mackillop College)
- Beischer, Isabella (Ruyton Girls' School)
- Bigham, Shelby (Hoppers Crossing Secondary College)
- Black, Emma (Goulburn Valley Grammar School)
- Braude, Rachel (Mckinnon Secondary College)
- Bromidis, Lillian (Mentone Girls' Grammar School)
- Butler, Kate (Presbyterian Ladies' College)
- Cao, Celine (Academy of Mary Immaculate)
- Celebi, Jessica (Canterbury Girls Secondary College)
- Chen, Yan-Ru (Academy of Mary Immaculate)
- Cheng, Vivian (Loreto Mandeville Hall)
- Chesterfield, Eilish (St Brigid's College)
- Chuah, Immanuel (Mckinnon Secondary College)
- Cleeve, Samuel (Xavier College)
- Crotty, Samuel (Maranatha Christian School)
- Crucitti, Sarah (Our Lady of Mercy College)
- Daffy, Jade (St Margarets School)
- Deng, Linda (Fintona Girls School)
- Denham-Roberts, Sidney (Shelford Girls' Grammar)
- Donis, Madeline (Ivanhoe Grammar School)
- Douce, Samuel (Camberwell Grammar School)
- Drake, Jacqueline (Avila College)
- Drew, Nathan (St Helena Secondary College)
- Footman, Michelle (Mill Park Secondary College)
- Fox, Emma (Ruyton Girls' School)
- Giannellis, Georgio (Scotch College)
- Harle, Melissa (Melbourne Girls' College)
- Jackson, Callum (Ivanhoe Grammar School)
- Jacobson, Chase (Bialik College)
- Jayaratne, Nilushini (Mount Waverley Secondary College)
- Johnson, Abbey (Caulfield Grammar School)
- Joseph, Greta (Mount Lilydale Mercy College)
- Kaur, Sharon (St Monica's College)
- Kelly-Kobes, Sean (Camberwell Grammar School)
- Klein, Jordan (Mount Scopus Memorial College)
- Koelmeyer, Kim (Our Lady of Sacred Heart College)
- Kothari, Tanya (Rowville Secondary College)
- Kovacevic, Irina (Gleneagles Secondary College)
- Lanera, Emilio (St Bede's College)
- Lansdown, Dale (Siena College)
- Lay, Shanae (Mildura Senior College)
- Le Toille, Lauren (Ave Maria College)
- Leonard, Ruby (Rosebud Secondary College)
- Lewis, Oliver (Brighton Grammar School)
- Lim, Herng Ruey (Glen Waverley Secondary College)
- Liuzzi, Daniel (Parade College)
- Madamba, Victoria (St Aloysius College)
- Matthews, Campbell (Scotch College)
- Maybery-Reupert, Charlotte (St Paul's Anglican Grammar School)
- Mcclusky, Caitlin (Genazzano F.C.J. College)
- Mckessy, David (St Kevin's College Toorak)
- Mililli, Kate (Padua College)
- Monsell-Butler, Thomas (Scotch College)
- Morgan, Olivia (The Peninsula School)
- Murray, Erin (Plenty Valley Christian College)
- Newall, Larissa (Ballarat Clarendon College)
- Nunn, Tara (Our Lady of Sacred Heart College)
- Nyberg, Jaime (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- O'Keeffe, Ciara (Genazzano F.C.J. College)
- Oppy, Maxim (St Kevin's College Toorak)
- Pandelidou, Ekaterini (Northcote High School)
- Parker, William (Melbourne High School)
- Ramcharan, Megan (East Doncaster Secondary College)
- Ramesh, Subiksha (Nossal High School)
- Ranasinghe, Delon (Maranatha Christian School)
- Read, Caitlin (Mount Erin College)
- Rewal, Jayshiv (Melbourne High School)
- Riggall, Eleanor (Gippsland Grammar - Senior)
- Rodgerson, Ashley (The Peninsula School)
- Roney, Liam (Balwyn High School)
- Rupasinghe, Samoda (Nossal High School)
- Sabbatucci, Eliza (Wesley College)
- Samlidis, Theodore (Kambrya College)
- Sandbach, Michael (Scotch College)
- Sandison, Emily (Luther College)
- Sanford, Aaron (Mckinnon Secondary College)
- Shaw, Ruby (Bacchus Marsh Grammar)
- Sparks, Mikaela (St Columba's College)
- Surya, Stella (Waverley Christian College)
- Tao, Winston (Camberwell Grammar School)
- Thomas, Emily (Mill Park Secondary College)
- Townshend, Charlotte (Toorak College)
- Tranter, Thomas (Xavier College)
- Underwood, Aimee (Werribee Secondary College)
- Walker, Jesse (Flinders Christian Community College)
- Wang, Yaqi (Macrobertson Girls High School)
- Washington, Erin (Mount Waverley Secondary College)
- Waters, Rachel (Geelong Grammar School)
- Watkins, Katherine (Melbourne Girls' College)
- Zhao, Jeffrey (Scotch College)
41 (127 total)
- Alevizos, Johnathan (Salesian College)
- Anamourlis, Maria (St John's Greek Orthodox College)
- Baker, Paulette (Lilydale High School)
- Barker, Jessica (Billanook College Ltd)
- Bates, Taylor (Carrum Downs Secondary College)
- Benjamin, Daniel (Frankston High School - VCE Campus)
- Bradfield, Declan (Brighton Grammar School)
- Bradley, Cheyenne (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Brooks, Jessica (Cobram Secondary College)
- Brown, Jacqueline (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Cartolano, Stefan (St Kevin's College Toorak)
- Cavoli, Ashleigh (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Chan, Cassandra (Ballarat Clarendon College)
- Chigwidden, Joseph (Mazenod College)
- Chuah, Mandy (Nossal High School)
- Ciccone, Daniella (Santa Maria College)
- Clapp, Campbell (Brighton Grammar School)
- Connors, Angela (Loreto Mandeville Hall)
- D'Leema, Robert (Salesian College)
- Daicos, Sophia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Danino, Ashlee (Mount Scopus Memorial College)
- Dawood, Daniel (Haileybury College)
- De Alwis, Vishmitha (Nossal High School)
- De Lutis, Ben (Xavier College)
- De Martinis, Julia (Balwyn High School)
- Del Rio Reddan, Maya (Fitzroy High School)
- Di Donato, Christian (De La Salle College)
- Dinh, Karly (Loreto Mandeville Hall)
- Dixson, Andrew (Geelong Grammar School)
- Duong, Bronson (Balwyn High School)
- Dupe, Xavier (Brunswick Secondary College)
- Dy, Micaella (St Peter's College)
- Elberg, Daniel (Leibler Yavneh College)
- Erel, Naciye (Lalor Secondary College)
- Evangelista, Agnes (Mckinnon Secondary College)
- Falvo, Giulia (Genazzano F.C.J. College)
- Fendyk, Jayne (Bellarine Secondary College)
- Ford, Lucinda (Goulburn Valley Grammar School)
- Fry, Alexander (St Leonards College)
- Gommers, Benjamin (Yarra Valley Grammar School)
- Grech, Jarrod (St Bernard's College)
- Gulabovski, Joshua (Ivanhoe Grammar School)
- Guthrie, Olivia (Strathmore Secondary College)
- Hansen, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Harris, Jaclyn (Yarra Valley Grammar School)
- Haymes, Kelsey (Donvale Christian College)
- Healy, Xavier (Ouyen P-12 College)
- Henderson, Oscar (St Kevin's College Toorak)
- Hill, Christopher (Frankston High School - VCE Campus)
- Hill, Samuel (Melbourne Grammar School)
- Hitchen, Rebecca (Sunbury Downs Secondary College)
- Horn, Douglas (The Geelong College)
- Howard-Scales, Ryley (Mount Lilydale Mercy College)
- Huang, Tian (Box Hill High School)
- Hunter, Sam (Haileybury College)
- Ignatieva, Alexandra (Strathmore Secondary College)
- Impala, Tara (Loreto Mandeville Hall)
- Jackson, Nicole (Bacchus Marsh Grammar)
- Kleinig, Brittany (Sacre Coeur)
- Kocherginsky, Michael (The King David School- Senior School)
- Kraner-Tucci, Ruby (Presbyterian Ladies' College)
- Kuany, Ayak (Loreto Mandeville Hall)
- Le Fleur, Nathan (Emmaus College)
- Le, Tu Anh (Suzanne Cory High School)
- Lees, Maddison (Catholic Ladies College)
- Lennon, Eliza (Loreto Mandeville Hall)
- Li, Xiaxi (Nossal High School)
- Licastro, Domenica (Northcote High School)
- Lim, Leana (Presentation College Windsor)
- Lyndon, Eloise (Siena College)
- Macdonald, Andrew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Martin, Rohan (Brighton Grammar School)
- Martin, Tayler (Our Lady of Mercy College)
- Mcbain, Andrew (Brighton Grammar School)
- Mcdonald, Abbey (Mckinnon Secondary College)
- Mckenna, Molly (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Mcleod, Brydon (Mount Waverley Secondary College)
- Miller, Lisa (Swinburne Senior Secondary College)
- Mohamed, Carly (Distance Education Centre Victoria)
- Mooney, Claire (John Paul College)
- Morrison, Paige (Mount St Joseph Girls' College)
- Narayana, Aditya (Ivanhoe Grammar School)
- Nguyen, Ivy (Loreto Mandeville Hall)
- Nguyen, Peter (Suzanne Cory High School)
- Ozturk, Cezmi (Keilor Downs College)
- Pearce, Rachel (St Helena Secondary College)
- Pepes, Peter (De La Salle College)
- Pereira, Rohan (Melbourne Grammar School)
- Phan, Angeline (Methodist Ladies College)
- Pierrehumbert, Ebony (Warragul Regional College)
- Pike, Danielle (St Paul's Anglican Grammar School)
- Pullens, Ryan (Taylors Lakes Secondary College)
- Quartermain, Jack (Carey Baptist Grammar School)
- Ridoutt, Jasmine (The Peninsula School)
- Ritchie, Stephanie (Aitken College)
- Rodrigues, Caitlin (Mentone Grammar School)
- Romas, Natasha (St Paul's Anglican Grammar School)
- Rowe, Chelsea (St Joseph's College Newtown)
- Sakellaropoulos, Stace (Alphington Grammar School)
- Sardea, Liam (St Bernard's College)
- Saultry, David (Marist Sion College)
- Sellars, Lauren (The Knox School)
- Simpson, Oliver (Scotch College)
- Sinni, Peter (Doncaster Secondary College)
- Soanes, Davina (Catholic College Wodonga)
- Souleiman, Rim (Lyndale Secondary College)
- Southby, Molly (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Subban, Jordan (Maranatha Christian School)
- Summers, Jessica (Mater Christi College)
- Swales, Liam (The Peninsula School)
- Tai-Jones, Aidan (Kew High School)
- Taraborrelli, Lilliana (Cheltenham Secondary College)
- Thomas, Elice (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Thorne, Oliver (Distance Education Centre Victoria)
- Tong, Linh (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Tran, David (Suzanne Cory High School)
- Vadivelu, Divinya (Academy of Mary Immaculate)
- Varvaris, Angieliki (St Helena Secondary College)
- Watling, Sarah (Ruyton Girls' School)
- Weeks, Martin (Glenvale School)
- Weigl, Caitlyn (Sacred Heart College Geelong)
- Whitfield, Megan (Brentwood Secondary College)
- Witt, Markus (Ivanhoe Grammar School)
- Wood, Olivia (Frankston High School - VCE Campus)
- Xu, Leon (Camberwell Grammar School)
- Yim, Marcus (Balwyn High School)
- Zhou, Yitong (Balwyn High School)
40 (161 total)
- Aimaq, Morsaal (Rowville Secondary College)
- Allwood, Matthew (Yarra Valley Grammar School)
- Au, Joanne (Macrobertson Girls High School)
- Ayres, Ebony (Braybrook College)
- Barkman, Christopher (St Mary Mackillop College)
- Basoor, Nina (Presbyterian Ladies' College)
- Bhatia, Siddhant (Fairhills High School)
- Bills, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Bol, Hanna (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Bourke, Kara (Catholic College Wodonga)
- Bowa, Petula (Marymede Catholic College)
- Brewer, Jessica (Maranatha Christian School)
- Busch, Brittany (St Helena Secondary College)
- Callanan, Patrick (St Bede's College)
- Calley, Emma (Toorak College)
- Cameron, Remi (The Peninsula School)
- Catalano, Belinda (Ave Maria College)
- Chatterton, Asher (Sacre Coeur)
- Chen, Matthew (Waverley Christian College)
- Chenoweth, Timothy (Brauer College)
- Chippindall, Harriet (Glenvale School)
- Chiu, Jaslyn (Huntingtower School)
- Chong, Justin (Box Hill High School)
- Cleary, Rebecca (Star of The Sea College)
- Collins, Katherine (Canterbury Girls Secondary College)
- Collister, Eliza (Kilvington Grammar School)
- Connop, Samuel (Marcellin College)
- Cowdery, Natalie (Eltham High School)
- Creed, Christian (Haileybury College)
- Cross, William (Lakeview Senior College)
- Currie, Fraser (Bacchus Marsh Grammar)
- Demiri, Emine (Lakeview Senior College)
- Djung, Nathan (Salesian College)
- Draper-Joyce, Thomas (Koonung Secondary College)
- Ducret, Raimonda (St Columba's College)
- Elliott, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Ellis, Jamie (Yarra Valley Grammar School)
- Eyles, Rileigh (Goulburn Valley Grammar School)
- Farrugia, Jessica (Star of The Sea College)
- Fawcett, Meg (Wycheproof P-12 College)
- Foulstone, Emma (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Francis, Elsie (Marist Sion College)
- Frattaroli, Giulia (Siena College)
- Galletti, Alessandra (Our Lady of Mercy College)
- Galvin, Zoe (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Gambaro, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Godden, Cassandra (Kurnai College - Precinct Campus)
- Goffin, Ellen (Bendigo Senior Secondary College)
- Gougoussis, Connie (Oakleigh Grammar)
- Grinsted, Shae (Patterson River Secondary College)
- Gucciardo, Jayson (St Kevin's College Toorak)
- Hamper, Georgia (Frankston High School - VCE Campus)
- Heffernan-Wooden, Otis (Lilydale High School)
- Hiotis, George (University High School)
- Hobbs, Linda (Horsham College)
- Hochgesand-Sunarjo, Katharina (Yarra Valley Grammar School)
- Hogan, Bridget (Star of The Sea College)
- Hong, Emily (Canterbury Girls Secondary College)
- Hooper, Jazden (Christian College Institute of Senior Education)
- Jarrett, Jessica (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Jenkins, Morgan (Frankston High School - VCE Campus)
- Jessiman, Jack (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Johnstone, Camille (Bendigo Senior Secondary College)
- Kan, Michael (St Patrick's College)
- Kapilan, Prasanth (Suzanne Cory High School)
- Karanasio, Thea (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Kempthorne, Madeline (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kesidis, Kloe (Mentone Girls' Secondary College)
- King, Ebony (Ballarat Clarendon College)
- Kinivuwai, Romain (Frankston High School - VCE Campus)
- Kirby, Harrison (Brentwood Secondary College)
- Kirby, Jack (Brighton Grammar School)
- Knorr, Maddison (Mill Park Secondary College)
- Lane, Madeline (Santa Maria College)
- Lawry, Elliot (Eltham College)
- Lee, Nicole (Mentone Girls' Secondary College)
- Levy, Sarah (Caulfield Grammar School)
- Lockwood, Ashtyn (Mount St Joseph Girls' College)
- Luke, Madeline (Flinders Christian Community College)
- Lyon, Sean (St Kevin's College Toorak)
- Mamo, Dylan (Taylors Lakes Secondary College)
- Marei, Alaa (Mentone Girls' Secondary College)
- Mccarthy, Darcy (Padua College)
- Mchenry, Amber (Mentone Girls' Secondary College)
- Mcmenamin, Michaela (The Peninsula School)
- Mcmillan-Rametta, Jessica (Star of The Sea College)
- Mcqueen, Molly (Avila College)
- Mezo, Nicholas (Haileybury College)
- Milliken, Cameron (Mentone Grammar School)
- Mills, Jeynelle (Warragul Regional College)
- Milonas, Anastasia (Siena College)
- Muller, Louis (Trinity Grammar School)
- Munro, Jack (Haileybury College)
- Nasioulas, James (Caulfield Grammar School)
- Ngu, Lily (Ave Maria College)
- Nguyen, Lisa (Santa Maria College)
- Nguyen, Lyn (Suzanne Cory High School)
- Nicholson, Hayden (Mentone Grammar School)
- Nikolakopoulos, Athanasios (Mckinnon Secondary College)
- O'Brien, Tegan (St Leonards College)
- O'Sullivan, Erin (Melbourne Girls Grammar)
- Pannam, Sarah (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Patishman, Jacqueline (Wesley College)
- Pilcher, Troy (Glenvale School)
- Plant, Matthew (Manangatang P-12 College)
- Polazzon, Katherine (Our Lady of Mercy College)
- Potgieter, Gabrielle (The Peninsula School)
- Rak, Christopher (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Ramesh, Rahul (Nossal High School)
- Rao, Alisha (Lauriston Girls School)
- Rao, Laurence (Melbourne High School)
- Reid, James (Yarra Valley Grammar School)
- Reid, Robert (Xavier College)
- Renzella, Robert (Melbourne Grammar School)
- Rizkallah, Emily (St John's Regional College)
- Robertson, Ruby (Avila College)
- Rodger, Martine (Goulburn Valley Grammar School)
- Rooke, David (Box Hill High School)
- Sakwa, Peggy (Nazareth College)
- Salt, Christopher (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Samuel, Georgia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Seers, Claudia (Macrobertson Girls High School)
- Sidley, Scott (Overnewton Anglican Community College)
- Stewart, Cleopatre (Canterbury Girls Secondary College)
- Sutherland, Nicholas (Scotch College)
- Switkowski, Samuel (Eltham College)
- Symons, Joseph (Donvale Christian College)
- Tan, Renee (The Peninsula School)
- Tan, Yanming (St Kevin's College Toorak)
- Taranto, Sasha (Star of The Sea College)
- Tasevski, Dominique (University High School)
- Taylor-Morrison, Floyd (Northcote High School)
- Teefey, Ciara (Catholic College Wodonga)
- Tell, Raphael (Bialik College)
- Teperman, Daniel (Bialik College)
- Terry, Caitlin (Nagle College)
- Thevathayan, Paul (Plenty Valley Christian College)
- Thomas, Hayley (Toorak College)
- Tran, Daniel (Box Hill Institute)
- Tymms, Samuel (Scotch College)
- Ure, Astan (Yarra Valley Grammar School)
- Waight, Lewis (Kardinia International College)
- Waldron, Emily (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wang, Jessica (Mckinnon Secondary College)
- Wardlaw, Elizabeth (Sacre Coeur)
- Wasbutzki, Joshua (Mount Scopus Memorial College)
- Waycott, Lydia (The Peninsula School)
- Welch, Nicholas (Box Hill High School)
- Wheeler, Jack (Brighton Grammar School)
- Whelan, Georgia (Fitzroy High School)
- White, Niamh (Emmanuel College (Altona North))
- White, Shelley (Christian College Institute of Senior Education)
- Whyman, James (East Doncaster Secondary College)
- Wijeyesinghe, Tessa (Avila College)
- Wilkins, Georgia (Luther College)
- Wilson, Benjamin (Melbourne Grammar School)
- Wong, Ming Kei (Balwyn High School)
- Wood, Alice (Melbourne Girls Grammar)
- Wright, Jasmine (Wanganui Park Secondary College)
- Yeung, Pui Huen (Presbyterian Ladies' College)
- Zaharis, Victoria (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)